Letní scéna - DK Poklad Ostrava

Letní scéna Amfi

Amfiteátr nebo-li Letní scéna Amfi se nachází za budovou kulturního domu Poklad. V letních měsících se v Amfi vedle filmových projekcí pořádají divadla, koncerty, přednášky, besedy i festivaly. Program Letní scény najdete zde. Sezóna je obvykle od června do konce září.

Prostor disponuje nově zrekonstruovaným sociálním zařízením a projekční kabinou. Amfiteátr je možné si pronajmout. Technické vybavení se sjednává individuálně dle typu akce a Vašich požadavků. Kapacita amfiteátru je 1 700 míst k sezení (koncert) a 1 200 míst k sezení (kino/divadlo).

Letní scéna Amfi hostila například festival Cirkusu trochu jinak s názvem Happening pro Cirkulum, který divákům nabídl několik představení předních českých zástupců nového cirkusu, např. La Putyku. Vrací se k nám Leoš Mareš s jeho koncertní show Starý pecky, po 38-leté pauze se na Letní scéně v roce 2022 znovunavrátil Folkový kolotoč. Od roku 2020 zde můžete každoročně zavítat na gastro akci Velká žranice nebo koncerty Jaromíra Nohavici.

Přivítali jsme zde taky: kapelu Kryštof, Čechomor, Ondřeje Havelku s jeho Melody Makers, festival na podporu duševního zdraví CrazyFest, Ester Geislerovou a párového terapeuta Honzu Vojtka a jejich Terapii sdílením, Partičku, a spoustu dalších.

Letní scéna Červenec 2023

Jarek Nohavica a hosté

27|07

Hudba, Letní scéna | Poklad Ostrava-Poruba
Jarek Nohavica – Tři čuníci

27|07

Hudba, Pro děti, Letní scéna | Poklad Ostrava-Poruba
Jarek Nohavica a hosté

26|07

Hudba, Letní scéna | Poklad Ostrava-Poruba

Letní scéna Červen 2023