Dámská jízda - Sladký život - DK Poklad Ostrava

Dámská jízda – Sladký život

14. březen 2024 | 18:00

Ostatní | Poklad Ostrava-Poruba

Březnová Dámská jízda je tady! Udělejte si čas pro sebe, užijte si fajn večer s kamarádkami. Přivítáme vás welcome drinkem.

Čeká vás žhavé povídání na téma: „jak na pánevní dno“. K tomu si můžete dát drink a menší občerstvení. A pak směle do kina! Promítáme filmovou premiéru české komedie s Petrou Hřebíčkovou a Vladimírem Polívkou – Sladký život.

Vstupné: 300 Kč

Délka představení: 3 hodiny, bez přestávky

Sladký život – Hokejový reprezentant Rosťa Beran (Vladimír Polívka) je borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti. Ale nic netrvá věčně… Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda (Petra Hřebíčková), se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád (Vojtěch Kotek). Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly. Pomáhá mu především Jindřich (Jan Cina), seriózní a zodpovědný chlapík, který sám vychovává šestiletou dcerku, má zlaté srdce a i když Rosťu nejdřív upřímně nesnáší, brzy se z nich stanou nejlepší přátelé. Rosťa s překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný a jedinečný, jako láska k té pravé ženě nad třicet…

Na co se u nás můžete dále těšit?

Dějiny hudby v kostce

25|04