Vánoce v Pokladu - DK Poklad Ostrava

Vánoce v Pokladu

Vánoce už klepou na dveře. Shánění dárků, pečení cukroví, zdobení vánočních dekorací? Zastavte se na chvíli a pošlete vánoční shon k šípku!

Nalaďte se na pohodu v Pokladu, celý prosinec můžete ochutnávat kousky zážitků z naší vánoční kolekce.

Vánoční koncerty

Nalaďte se na tu pravou vánoční pohodu s Václavem Neckářem a skupinou Bacily. Nebo přijďte na vánoční koncert Davida Deyla. Pěvecký sbor Permoník bude snít o Vánocích, sněte s nimi také. Máte raději rockovou vlnu? S Hladnov rock choir si vychutnáte klasické vánoční písně v rockovém kabátě.

Talkshow

V čase adventním si budeme povídat s oblíbenou farářkou Martinou Viktorii Kopeckou a polským knězem Zbigniewem Janem Czendlikem na InspiroHub besedě.

Pro děti

Dětské oči rozzáří vánoční pohádka „Mikuláš s nadílkou“ nebo si mohou zatančit na Mega vánoční diskotéce s Míšou Růžičkovou.

Vánoční jarmark

Na vánočním jarmarku v Pokladu vás obklopí pravá adventní atmosféra. A bude se bavit celá rodina. Uvnitř Pokladu seženete originální dárky přímo od lokálních tvůrců, takže budete pěkně v teple. Děti se pobaví u pohádek a divadélek, třeba na Mikuláši s nadílkou. V kině poběží nové zimní pohádky. A před Pokladem si můžete dát něco dobrého na zub i na zahřátí z různorodých vánočních stánků.

Zážitky pod stromeček

Přemýšlíte, co dát svým blízkým letos pod stromeček? Darujte zážitky! U nás si vybere každý podle svého. Dárkové poukázky: 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 750 Kč a 1 000 Kč může obdarovaný proměnit na jakékoliv divadelní představení, koncert, workshop nebo třeba pohybový kurz.

Novinky které Vám nesmí uniknout