Divadelní předplatné v prodeji! - DK Poklad Ostrava

Divadelní předplatné v prodeji!

Šest divadelních her v jedné kapse 

Už se vám stalo, že jste nestihli zakoupit vstupenky na svoje oblíbené divadlo? S divadelním předplatným už se vám to nikdy nestane. Držíme vám vaše oblíbené místo, a to i v případě, že bude vyprodáno. Navíc, všechny divadelní hry máte za zvýhodněnou cenu. V případě, že sami nemůžete představení navštívit, můžete svou abonentku zapůjčit, protože je přenosná. Ale hlavně, máte zajištěnou pravidelnou porci divadelních zážitků po celý rok. Protože kouzlo tady a teď, je prostě neopakovatelné.  

Na co můžete těšit? 

Kdo by se netěšil na Dejvické divadlo? Ivan Trojan, Vašek Neužil, Hynek Čermák. Zkrátka plejáda oblíbených herců. Kromě kvalitních činoher vás čeká i oceňovaná inscenace: Panoptikum pražského tanečního divadla Lenka Vagnerová & Company, která ve vás skutečně vyvolá emoce. Mystická a vizuálně kompaktní show nad kterou se vznáší kouzelný divadelní prach něčeho nevšedního. To vše a mnohem více v porubském Pokladu.

Akorďáckou novinkou této sezóny je divadelní hra s Richardem Krajčem – Všechny báječný věci, která se pohybuje na rozhraní divadla a terapie. Není špatné si v dnešní vypjaté době připomenout, pro co stojí za to žít. Poprvé do Zábřehu zavítá Vojta Kotek s Činoherním klubem. Téma hry vás zaujme na první dobrou: mládí, krása, pokrok, nepřetržitý růst, proč se za vším vlastně honíme? V nabídce nejsou jen činohry. Určitě se vám bude tajit dech při vrcholné akrobacii světových Losers Cirque Company, jsou totiž opravdu Nespoutaní.

Přivezeme vám skutečně výjimečné divadelní inscenace nejen pražských divadel. Šest unikátních představení v Akordu a dalších šest inscenací v Pokladu.  

Veškeré informace o celé nabídce divadelního předplatného se dočtete ZDE.

Novinky které Vám nesmí uniknout