Světové evergreeny - Letní koncert II - DK Poklad Ostrava

Světové evergreeny – Letní koncert II

24. srpen 2023 | 17:00

Hudba | Poklad Ostrava-Poruba

Zveme Vás na procházku známými světovými evergreeny. V podání Tanečního a swingového orchestru Zdeňka Pukovce zazní hudební šlágry z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Spolu se zpěváky Martinem Fryntou a Lenkou Krompolcovou si připomeneme oblíbené melodie
z repertoáru světově proslulých hvězd, jakými byli Frank Sinatra, Ray Charles, Edith Piaf, Dean Martin, Al Martino, Engelbert Humperdinck, Rocco Granata, Louis Prima, Marylin Monroe, Mireille Mathieu a další. Závěrem koncertu zazní i několik českých a slovenských hitů. Slovem provází Pavel Hanzelka.

Délka koncertu: cca 90 min bez přestávky

Koncert je součástí hudebního cyklu DVA LETNÍ KONCERTY, který si klade za cíl oživení kulturního dění v prostorách DK Poklad v období letních prázdnin (červenec a srpen 2023). Na koncertu se interpretačně podílí místní interpreti a soubory prezentující ostravskému publiku populární repertoár světových evergreenů nebo jazzových standardů. V případě příznivého počasí se koncerty budou konat open air, v prostorách zahradní restaurace DK Poklad. V případě nepřízně počasí se koncerty budou konat ve Společenském nebo Divadelním sále DK Poklad.

Akce vznikla za podpory

a podpory městského obvodu Ostrava-Poruba

Vstupné dobrovolné (doporučený příspěvek je min. 100 Kč na osobu).

Na co se u nás můžete dále těšit?