Křížem krážem - Tomáš Etzler, Miroslav Etzler, Naďa Válová - DK Poklad Ostrava

Křížem krážem – Tomáš Etzler, Miroslav Etzler, Naďa Válová

28. únor 2024 | 18:00

InspiroHub, Přednáška, Beseda | Divadelní sál

Talk show bratří Etzlerů

Ostravští bratři Miroslav a Tomáš Etzlerovi mají oba za sebou nevšední životní anabáze. Přestože jsou si v mnohém podobní, svou cestu hledali a hledají každý zcela jinak. Talkshow Křížem krážem přiblíží, kam je jejich putování zavedlo, kde se jejich cesty spojují, kde se rozcházejí. Nechají nás nahlédnout do obtížností a radostí při hledání té své. Že jsou jejich cesty klikatější, než je obvyklé, a že to mezi nimi díky jejich osobnostem jiskří, asi nikoho nepřekvapí.

K večeru vzpomínek i plánů do budoucna si přizvali spřízněnou duši – skvělou šansoniérku Naďu Válovou. Ani její životní cesta nebyla jednoduchá a přímá.

Křížem krážem nabízí poutavý večer úsměvných i smutných, emocemi nabitých příběhů, který představí všechny tři účinkující trochu v jiném světle, než je známe.

Miroslav Etzler

K herectví je třeba jen absence studu a slušnosti, říká. Na předních divadelních scénách vytvořil na sto šedesát rolí, natočil zhruba dvě stě projektů pro film a televizi. Prý převážně proto, že před ním oslovení kolegové neměli čas. Je přecitlivělý až hysterický, na kritiku reaguje pláčem. Rád jí, což je na něm vidět.

Tomáš Etzler

Bývalý novinář, současný autor a stárnoucí vášnivý horolezec s letitými zkušenostmi z válečných zón, přírodních katastrof a z Číny – země nelehké jak pro práci, tak pro život. Přesto všechno, co viděl a zažil, je životní optimista, šťastný otec tří dětí a hravý dědeček tří vnoučat.

Naďa Válová

Zpěvačka a šansoniérka. Téměř dvacet let na scéně ve společnosti písní a textů Michala Horáčka a Petra Hapky. Lektorka Netradiční výuky zpěvu. Maminka dvou synů Michaela a Gabriela. Stále s radostí i v neradostných časech. S pokorou a úctou ke zpěvu.

Délka: 120 min

Vstupné: 390-490 Kč. Na tuto akci se nevztahují slevy.

Na co se u nás můžete dále těšit?

Crazy fest 2024

19|09 - 20|09

Kecy & politika NAŽIVO

02|10