Když se zhasne - DK Poklad Ostrava

Když se zhasne

19. prosinec 2023 | 19:00

Divadlo | Divadelní sál

Mrazivá komedie, která knockautuje vaše bránice!

Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému.
Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou party, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek.
Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.
Kompletní info ZDE

Divadelní představení je součástí cyklu tří skvělých komedií, které realizuje spolek Elegant s cílem podporovat dobrou náladu ve společnosti a navázat na tradiční spolkovou činnost. Výtěžek z představení bude věnován na realizaci našich projektů.

Doba trvání: 80 min bez přestávky
Cena vstupenky: 350–420 Kč
ZTP 300 Kč + 1 vstupenka pro doprovod zdarma

Pořadatel akce:
Spolek Elegant

Na co se u nás můžete dále těšit?

Ve společném poli

06|04