Sandra Pogodová a Tomáš Lukavec – Neboj se žít - DK Poklad Ostrava

Sandra Pogodová a Tomáš Lukavec – Neboj se žít

11. září 2023 | 19:00

InspiroHub, Přednáška, Beseda | Divadelní sál

InspiroHub

Inspirativní povídání Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce o jejich zážitcích z cest a pobytů v Thajsku, Tibetu nebo na Srí Lance. Budou s námi sdílet osobní příběhy ze života a vzájemné inspirace na cestě k duchovním přeměnám. Hlavně vše s humorem a nadhledem, tak jak je těmto dvěma úžasňákům vlastní. Povídání hudebně doladí ostravský skladatel, muzikant – hudební astronaut Standa Klapuch.

Sandra Pogodová je herečka a zpěvačka, která se věnuje osobnímu rozvoji, transformaci, seberealizaci a všemu kolem šťastného žití. Nahrává inspirativní videa na svůj YouTube kanál (Sandra Pogodová Official: Úhel pohledu) a napsala se svým tatínkem Richardem Pogodou dvě velice úspěšné knihy Hoď se do pogody a Buď v pogodě.

Tomáš Lukavec je spisovatel na cestách a nezávislý brandingový konzultant. Vytvořil během 3 let vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se krátce ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Vše, co se naučil, vepsal do své knižní prvotiny Jsi značka?!, která se krátce po vydání stala bestsellerem. Kniha čerpá ze zkušeností ve spolupráci s více jak 84 000 klienty (nadnárodními korporacemi, osobnostmi, a především obyčejnými lidmi), kteří hledají cestu, jak vydělávat více tím, co milují. Autenticky. Napsal další velmi úspěšné knihy Strážce majáku nebo thriller s prvky mystéria Návrat do neznáma. Tomáš dnes a denně inspiruje svým obsahem více jak 180 000 fanoušků na sociálních sítích, volně píše či přednáší na univerzitách.

Videopozvánka ZDE

Sandra Pogodová Úhel pohledu ZDE

Zákony bohatství ZDE  

Délka: 120 min
Vstupné: 350–440 Kč

Nevíte, co je to InspiroHub? Nevadí, o tomto projektu se více dozvíte ZDE

Na co se u nás můžete dále těšit?

Kecy & politika NAŽIVO

02|10