Volební speciál – improvizace divadla Odvaz - DK Poklad Ostrava

Volební speciál – improvizace divadla Odvaz

12. leden 2023 | 19:00

Divadlo | Divadelní sál

Po pěti letech se vracíme s tou největší show Divadla improvizace ODVAZ!!!

Opět jsou tady prezidentské volby a s Odvazem si je můžete vyzkoušet nanečisto a se vším všudy. Pět kandidátů se utká o vaše hlasy a vy rozhodnete o tom, kdo se stane na dalších pět let naším divadelním prezidentem či prezidentkou.

Pět zkušených improvizačních herců se převtělí do pěti kandidátů, kteří budou ještě divnější, než ti skuteční… A to už je co říct! Kdo si získá vaši přízeň a kdo skončí v propadlišti dějin? To vše a mnohem víc se dozvíte na konci tohohle jedinečného divadelního představení. Nic není připravené a stát se může doslova cokoliv.

Jednotliví kandidáti budou odhaleni již brzy!

Volební speciál je spektakulární show, jakou jste ještě nezažili. Obrovský divadelní sál Domu kultury Poklad, velkoplošná projekce, úžasný hudební doprovod, zkušení moderátoři a hlavně pět kandidátů, kteří vám vyrazí dech! A je úplně jedno, jestli máte rádi politiku, nebo ne, tahle show bude opravdu pro všechny.

Přijďte být součástí největší improvizační show, jakou Ostrava nezažila už spoustu let! Tohle bude stát za to, tohle bude opravdový ODVAZ!

Délka představení: 120 minut + přestávka

Na co se u nás můžete dále těšit?