Velikonoční promítání v Pokladu – Zoubková víla - DK Poklad Ostrava

Velikonoční promítání v Pokladu – Zoubková víla

5. duben 2023 | 19:00

Pro děti | Poklad Ostrava-Poruba

Malí i velcí jsou zváni na Velikonoční promítání pro veřejnost, které se mělo odehrávat v prostorách před Pokladem. Protože však máme starost o zdraví našich diváků a posluchačů, přesouváme promítání do vnitřních prostor – konkrétně do Hudebního klubu. Kromě promítání bude připraveno focení se zajíčkem, občerstvení a pro největší dospělé zimomvřivce – svařák!

Zoubková víla (My Fairy Troublemaker)

Zvídavá a nezbedná Violetta (337 let) se učí na zoubkovou vílu, jenže se jí to moc nedaří. Místo, aby dětem za zoubky vyčarovala hračky jako ostatní zoubkové víly, jediné, co umí jsou… fialky! Její maturitní zkouška se blíží a jen víly, které jí složí, dostanou drahokam, se kterým se mohou pohybovat tam a zpět z lidského světa. Violetta samozřejmě pohoří na celé čáře, ale nebyla by to ona, aby si nenašla způsob, jak to vyřešit. Bez váhání ukradne drahokam jiné víle a propašuje se do lidského světa. A přistane v pokoji Maxie.
Maxie se s maminkou právě přestěhovala do města z vesnice a připadá si, že sem vůbec nezapadá. Miluje přírodu, chybí jí její krásná zahrada. A synové maminčina nového přítele jí pěkně lezou na nervy. Ale teď je v jejím pokoji Violetta, které se při tvrdém přistání podařilo zničit svůj drahokam, a tak uvízla v lidském světě. Maxie a Violetta spolu udělají dohodu: Maxie pomůže Violettě najít cestu domů a Violetta udělá kouzlo, které Maxie vrátí do jejího venkovského domova. Maxie ale netuší, že Violetta umí vyčarovat jen fialky… Dobrodružství začíná!

Premiéra: 19. 1. 2023
Délka filmu: 85 min.
Žánr: animovaný
Režie: Caroline Origer
Český dabing
Země původu: Lucembursko/Německo

Akce vznikla za podpory:

Na co se u nás můžete dále těšit?

Mikuláš s nadílkou

03|12

Tereza Tour 24 – koncert

04|03