KINO: ONEMANSHOW - The Movie - DK Poklad Ostrava

KINO: ONEMANSHOW – The Movie

17. srpen 2023 | 20:30

Letní scéna | AMFI

Aktualizace 17. 8. / 19:04
Vážení návštěvníci, množí se nám dotazy, zda dnes film odehrajeme. Ano, dnes promítáme. Brány do Amfi otevíráme 19:30. Vstupenky zakoupit online již nelze.

Premiéra

Vstupenky na toto představení lze koupit on-line pouze do 18 hodin. Od 19:30 jsou k dostání v pokladně amfiteátru a to do vyprodání kapacity. Platba je možná v hotovosti i platební kartou.

Válečný film Tajný zákop je součástí celovečerního projektu Kamila Bartoška alias Kazmy s názvem ONEMANSHOW: The Movie.

Kazma prostřednictvím externí produkce obsadil známé české herce (Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Jiří Bartoška, Ondřej Sokol nebo Kryštof Hádek) do role nacistických důstojníků. Ti však o tom, že ve skutečnosti točí pro Kazmův projekt, neměli během natáčení nejmenší tušení.

První záběry z utajovaného snímku slibují unikátní podívanou s přesahem do reality.

Vůbec první záběry ze svého celovečerního projektu ONEMANSHOW: The Movie představil Kamil Bartošek, známý jako Kazma, na MFF v Karlových Varech. Zvolil způsob, který překvapil a pobouřil.

Distribuční společnost Bontonfilm pozvala média na tiskovou konferenci válečného filmu Tajný zákop, s Jiřím Langmajerem, Jiřím Bartoškou, Kryštofem Hádkem, Hynkem Čermákem a Ondřejem Sokolem v rolích nacistických důstojníků. Zde se však místo těchto herců objevil Kazma a představil záběry ze svého filmu ONEMANSHOW: The Movie.

Původně avizovaný válečný film Tajný zákop je jen jeho součástí.

Film ONEMANSHOW: The Movie připravoval Kazma a jeho štáb čtyři roky v přísném utajení. Podle samotného Kazmy jde o jeho dosud největší projekt, přičemž jeho kousky nejsou hraná a fikční díla, ale skutečné provokace. Oficiální trailer naznačuje, že se na filmovém plátně tentokrát odehraje něco, co bude mít také přesah do reality. Dle slov v traileru je totiž jasné, že filmem v kině to nekončí, ale něco velkého naopak teprve vypukne.

Tohle je jediný film, který nekončí v kině. Protože až budete odcházet, tak to všechno teprve začne. A pojede v tom celá republika!“ říká hlas v traileru filmu ONEMANSHOW: The Movie.

Nabitý trailer ve velkém stylu, jak jsme u Kazmy zvyklí, slibuje unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila. Podle svých slov chtějí tvůrci s ONEMANSHOW: The Movie doslova „zbourat česká kina“.

„Je to velkolepé, je to šílené a je to film, který změní pravidla hry celé kinematografie. Nic podobného tady ještě nikdo nikdy neudělal. Řadě lidí vyrazí dech, více k filmu nemohu říct. Všechno se diváci dozví až 17. srpna ve všech kinech,“ uvedl v oficiálním vyjádření Martin Palán, majitel a ředitel Bontonfilmu.

Koho Kazma kromě slavných herců napálil, o jak velký skandál půjde a co všechno tento unikátní projekt rozpoutá, se diváci dozví 17. srpna, kdy film vstoupí do kin po celé České republice.

Producent: Kazma Kazmitch
Režie, scénář: Martin Linhart
Kamera: Marek Veselý
Střih: Tomáš Lyga
Grading: Vojtěch Štetka
Asistent kamery: Martin Trnka
Produkce: OMS Production, s.r.o.
Makeup, kostýmy: Anděla Bursová
Osvětlovač: Robin Skotnicki
Zvuk: Jakub Zbíral
Další Herci: Ladislav Lajner,  Marek Zahradníček, Milan Cimerák, Lenka Konvičková, Michal Lyga

Vstupné: 140 Kč

Co by návštěvník AMFI měl vědět

Parkování: doporučujeme přijet na kino MHD či pěšky. Pokud zvolíte dopravu autem, zkuste přijet s předstihem, abyste si našli místo. Parkovací dům u Pokladu – pozor, v letní sezóně volné pouze nadzemní patro.

Nový vchod do Amfi: za pravým křídlem Pokladu, hned za parkovacím domem – MAPA ZDE

Vstup na Amfi je 60 minut před promítáním.

Občerstvení: po pravé straně promítací plochy je pro návštěvníky připraven stánek s občerstvením.

Deštníky: během akcí na Amfi není možné používat deštníky, neboť omezují viditelnost, doporučujeme tedy nepromokavou bundu či pláštěnku (pláštěnku lze případně zakoupit na místě).

Na co se u nás můžete dále těšit?

Přepište dějiny NAŽIVO

14|11