Muž mojí ženy | Divadlo Na Fidlovačce, Praha - DK Poklad Ostrava

Muž mojí ženy | Divadlo Na Fidlovačce, Praha

4. duben 2024 | 19:00

Divadlo | Divadelní sál

Miro Gavran

Á, já blbec, já idiot! Kurva jedna nevěrná! A já jsem tady celá léta kolem ní poskakoval a poslouchal na slovo jako pejsek! Kurva jedna falešná! Udělala mi ostudu a ze mě naprostého vola! Kde je moje čest? Kde je moje štěstí? Já se zabiju! Já ji zabiju! Kreše

Celých pět let dokáže jedna žena klamat dva muže. Jeden o druhém přitom nemají ani tušení a věří, že jsou pro svou lásku tím jediným vyvoleným. Jednou ale všechno praskne a oba se setkávají, aby situaci po „chlapsku“ vyřešili. Který vyhraje? Nebo nakonec zvítězí žena? V reáliích současného Chorvatska se odehrává tento plnokrevný, ale přitom citlivý příběh o tom, co to znamená být zralým mužem, který už nechce nikomu nic dokazovat, nechce “lovit” nové ženy, zvykat si na nové pořádky, mužem, který chce jen žít svůj život tak, jak byl zvyklý.  

Komedii nejvýznamnějšího chorvatského dramatika Miro Gavrana z roku 1991 uvádíme v podání Michala Dlouhého a Davida Novotného, kteří se na prknech Fidlovačky potkávají poprvé od společných studií na konzervatoři.

Představení obsahuje vulgarismy.

Hrají: David Novotný, Michal Dlouhý

Režie: Tomáš Svoboda

Premiéra: 17.12.2021

Délka představení: 1 hodina 25 minut, bez přestávky

Vstupné: 450–550 Kč

Na tuto akci se nevztahují slevy.

Na co se u nás můžete dále těšit?

Intuitivní tanec ZeMě

19|04

Karel Plíhal

24|10