Moje hra - Divadlo Kalich - DK Poklad Ostrava

Moje hra – Divadlo Kalich

28. leden 2023 | 19:00

Divadlo | Divadelní sál

Vážení diváci,
představení Moje hra 28. 1. 2023 (původní termín 24. 4. 22) v Pokladu Ostrava-Poruba překládáme z důvodu momentální zdravotní indispozice paní Zuzany Bydžovské. Náhradní termín je neděle 11. 6. 2023. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit:
– vstupenky zakoupené v hotovosti (kartou) lze vrátit v místě zakoupení do pátku 3. 2. 2023
– v případě e-vstupenek, prosím, požádejte o vrácení vstupného na e-mail vstupenky@akord-poklad.cz do pátku 3. 2. 2023 (nezapomeňte, prosím, uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny).

Případně budeme rádi, když nám zachováte přízeň a podpoříte nás tím, že si vstupenky vyměníte za jinou akci z naší programové nabídky.

Omlouváme se za komplikace, děkujeme za trpělivost a pochopení.

Petr Abraham

Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s přáním soukromé smuteční slavnosti na jeho počest. Magie divadla umožní Jankulovskému už z „druhého břehu“ mluvit s jeho poslední ženou. Na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků tedy oba mají vzácnou možnost říci si spoustu věcí, na které v každodenním shonu nemáme (nebo kolikrát možná nechceme mít) čas a u kterých zpětně litujeme, že jsme je nestihli vyslovit. Andělská komedie Moje hra odkrývá s nadhledem, odzbrojující upřímností a především humorem zákoutí vztahu muže a ženy a otevírá řadu třináctých komnat. Současně fandí životu: za jeden vyhaslý nabídne jeden nový.

Hrají:  Jiří Bartoška, Jana Janěková ml., Radana Hermanová, Zuzana Bydžovská, Adéla Kačerová, Vlasta Peterková, Adéla Koutná, Martin Kubačák / Michal Pleskot

Režie: Jan Kačer
Délka představení: 2 hod 10 minut včetně přestávky
Premiéra: 17. 1. 2012

Na co se u nás můžete dále těšit?

Karel Plíhal

24|10

Crazy fest 2024

19|09 - 20|09