Michal je kvítko! aneb Pokropte ho vodou a nikdy nezvadne - DK Poklad Ostrava

Michal je kvítko! aneb Pokropte ho vodou a nikdy nezvadne

19. březen 2023 | 10:00

Divadlo, Pro děti | Divadelní sál

Michal je kvítko! aneb Pokropte ho vodou a nikdy nezvadne. Bez ohledu na počasí i roční období dokáže, že během představení rozkvete celé jeviště. Mění nejen scénu, ale i sám sebe. Roztančí sál v různých rytmech třeba letní plážové Samby, tančit tak budou nejen děti, ale i květiny!

A to ještě nevíte, co se děje za plotem v Michalově zahrádce. Kopretina zpívá, palma tančí a Kopretina zpívá, palma tančí, kaktus do všeho mluví, konev má rýmu a umělá kytka z toho má dokonce legraci! Pro děti od 2 let.

Tak se přijďte bavit s Michalem!

Michal Nesvadba vystudoval Státní konzervatoř v Praze (1979), obor hudebně – dramatický.

Dva roky hrál jako sólista mim v divadle Laterna Magika (1978 a 1979) v Praze, jako herec byl angažován v Divadle Ypsilon v Praze. V roce 1979 založil soubor Mimtrio, který se zásluhou mnoha zábavných TV pořadů proslavil po celé Československé republice (1985-1989).

Je autorem a choreografem všech svých vystoupení a představení. Je libretistou a režisérem baletu Billiard (1996), lední šou Princezna Zmrzlina (1999) a muzikálové revue Fantazie na kolečkách (2021). Je scénáristou a hlavním protagonistou cyklického televizního pořadu pro děti Kouzelná školka (od roku 1999) a seriálů Abeceda s Michalem (36 dílů), Jedna, dvě, Michal jde (13 dílů), Michalovy Barvy (13 dílů), Michalovy nálady (13 dílů), Michalova doprava (13 dílů) a Michal chrání přírodu (13 dílů). V roce 1997 poprvé představil světu jevištní práci se samolepicí páskou, která nese jméno Mr. Tapeman, na festivalu v Japonsku. Hra, při které se dá barevná samolepicí páska modelovat od jednoduchých tvarů až po plastické tvary imitující reálné předměty.

Délka představení: 55 minut, bez přestávky

Vstupné: 230–260 Kč

Cena vstupenek je stejná pro děti i dospělé. Každý divák musí mít zakoupenou vstupenku bez ohledu na věk.

Na co se u nás můžete dále těšit?

Intuitivní tanec ZeMě

15|03