Kaktusový květ - Divadelní společnost Háta - DK Poklad Ostrava

Kaktusový květ – Divadelní společnost Háta

20. únor 2023 | 19:00

Divadlo | Divadelní sál

Abe Burrows

Zubař Julian je velkým ctitelem ženské krásy. Má poměr s lehce naivní Toni, která ho velmi miluje a chce si ho vzít. Nejde to však – Julian ji tvrdí, že je ženatý a má tři děti. Ale teď je všechno jinak, Julian se rozhodne s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá? Julian tedy přemluví svou upjatou kolegyni, zubní asistentku Stephanii, aby jeho manželku předstírala… Má všechno pečlivě naplánované, ale to je právě chyba. A kolotoč bláznivých situací se rozjede naplno.

Původně francouzská hra, kterou pro americkou Broadway adaptoval I. A. I, Diammond, scénarista filmového hitu Někdo to rád horké. Slavný film z roku 1969 má na svém kontě jednoho Oskara, Zlatý Glóbus a mnoho dalších cen.

Účinkují: Lukáš Vaculík, Olga „Háta“ Želenská  /  Adéla Gondíková, Betka Stanková  /  Kristýna Kociánová, Filip Tomsa  /  Václav Jiráček  /  Petr Buchta, Ivana Andrlová  /  Pavla Vojáčková, Pavel Nečas  /  Roman Štolpa a další

Režie: Roman Štolpa
Délka představení: 2 hodiny 10 minut, s přestávkou
Premiéra: 2021

Možnost slev:
Sleva 20 % pro děti do 15 let, studenty (ISIC nebo jiný studentský průkaz), seniory nad 65 let, TP
Slevy 50 % pro ZTP, ZTP/P (i doprovod 50 %)

Slevy lze uplatnit pouze při koupi vstupenek v pokladně Akordu nebo Pokladu a vztahují se na 2. a 3. cenové pásmo.

Na co se u nás můžete dále těšit?