Justin Lavash Solo - DK Poklad Ostrava

Justin Lavash Solo

11. září 2024 | 19:00

Hudba | Divadelní sál

Justin Lavash se s dechberoucí lehkostí pohybuje mezi blues, folkem a jazzem, dokáže však překvapit i prvky tanečního funku, house či baladického žánru.

V Praze žijící britský zpěvák je rovněž fenomenálním kytaristou, který svůj nástroj rozeznívá ve vrstevnaté polyfonii bez použití samplů či looperu. Jeho hluboký uhrančivý hlas nechává posluchače vstřebávat silné autorské texty, které jsou nezřídka autobiografické a dokazují zpěvákův pronikavý smysl pro ironii.

Justin Lavash je i autorem několika písní pro známé české umělce (např. pro Lenku Dusilovou, Moniku Načevu nebo Michala Horáčka) a komponuje i hudbu k filmu (např. písně k filmům Buď chlap a Její tělo). Lavashův hluboký a uhrančivý hlas vás vtáhne do skladeb a nechá vstřebávat jeho silné texty, které jsou vnímavé, nezřídka autobiografické s pronikavým smyslem pro ironii. Jeho skladatelský talent jde ruku v ruce s jeho schopností prezentovat písně na živých koncertech, na kterých se cítí nejvíce jako doma. 

11. září 2024 představí Justin své umění ostravskému publiku a jeho vystoupení v Pokladu bude reminiscencí zpěvákova zdejšího úspěšného debutu v rámci loňského ročníku multižánrového festivalu ŽNĚ.

Vstupné: 290 – 350 Kč, na tuto akci se nevztahují slevy.

Délka koncertu: 120 minut včetně přestávky.

Na co se u nás můžete dále těšit?

Kecy & politika NAŽIVO

02|10