Nela Boudová, Jan Tuna a Marie Tilšarová – Ve svém živlu - DK Poklad Ostrava

Nela Boudová, Jan Tuna a Marie Tilšarová – Ve svém živlu

3. říjen 2023 | 18:00

InspiroHub, Přednáška, Beseda |

Vážení návštěvníci,
omlouváme se, toto představení bylo spolupořadatelem Tak Jinak – Morava (takjinak.cz) ZRUŠENO.

Vstupenky zakoupené na pokladně (platba v hotovosti či kartou) lze vrátit v místě zakoupení do 31. 10. 2023. Vstupenky zakoupené online (e-vstupenka): prosím, požádejte o vrácení vstupného na e-mail vstupenky@akord-poklad.cz do 31. 10. 2023 (nezapomeňte, prosím, uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny).

4 živly – OHEŇ, VZDUCH, VODA, ZEMĚ. Existují kolem nás a utvářejí také naši jedinečnost, v každém z nás jeden z živlů většinou převládá. Naše besedující spojuje živel VODA, na který se každý podívá ze svého úhlu pohledu.

Interaktivní talkshow o vodě, otužování, o kvalitě potravin a jejich vlivu na zdraví člověka. Ale také o partnerských vztazích nebo o tom, co by každý z nás chtěl pustit po vodě a zbavit se toho. Nebude chybět humor a nadhled. Nedílnou součástí večera budou také vaše dotazy, poznatky a postřehy.

Pořad hudebně doprovodí písničkářka Marie Tilšarová.

Nela Boudová je divadelní, televizní a filmová herečka, koučka a spisovatelka. V talk show hovoří především o tom, jak dosáhnout spokojeného života a jak a kam zaměřit svou pozornost, abychom vedli život takový, jaký chceme a nikoliv ten, který je nám vnucen.

Jan Tuna je novinář a moderátor. Dlouhodobě se věnuje kvalitě potravin, nápojů, životnímu prostředí, zdraví a spotřebitelským tématům. Známý je nezávislými testy ve svém pořadu A DOST! na Seznam.cz, se kterým nyní pokračuje pod názvem TUNA VERSUS na Youtube. V talk show diváky seznámí, co jíst a pít, abychom byli zdraví, a čemu se naopak vyhnout.

Marie Tilšarová je písničkářka a zároveň lektorka mindfulness. Její písně pohladí po duši a přimějí nás se na chvíli zastavit a zamyslet. Od jejich témat se volně odvíjí i samotné povídání. V talk show nejen zpívá, ale také vypráví o svých životních zkušenostech a poznatcích z každodenní praxe.

Pořadatek akce: TAK JINAK – Morava www.takjinak.cz

Délka trvání: 120 minut bez pauzy

Na co se u nás můžete dále těšit?

Intuitivní tanec ZeMě

15|03

Ve společném poli

06|04