Dámská jízda č. 3: promítání + hlídání dětí - DK Poklad Ostrava

Dámská jízda č. 3: promítání + hlídání dětí

2. únor 2023 | 16:15

| Kino

Milé dámy, Ladies Night se nám mění na Dámskou jízdu! Toto třetí promítání nabídne Jiřího Langmajera, Janu Plodkovou a opuštěný ostrůvek v tropickém ráji v dobrodružné romantické komedii Ostrov.

Cena vstupenky je 300 Kč a zahrnuje:
– hlídání dětí (děti od 3 do 10 let po dobu programu, kapacita omezena, nutná rezervace při koupi vstupenky)
– welcome drink
– občerstvení
– přednáška Sexpertky Veroniky
– pánská obsluha nahoře bez

Startujeme v 16:15 hod., začátek promítání kina je v 17:00 hod.

Dobrodružná romantická komedie Ostrov vypráví o jedné katastrofální dovolené, která pro dva rozhádané manžele skončí několikaměsíční robinsonádou na opuštěném tropickém ostrůvku. Pro záchranu a přežití jim pak nezbývá nic jiného, než si začít znovu naslouchat a najít k sobě cestu zpátky. Jejich příběh začíná v luxusním exotickém resortu, kde jsou Alice (Jana Plodková) a Richard (Jiří Langmajer) konečně po letech na dovolené, jenže věci se zvrtnou. Richard Alici oznámí, že se chce rozvést. Alice je zaskočená a jejich exotická dovolená tím okamžitě končí. Alice chce odjet domů ihned, je jedno jak. Richard tedy sežene odvoz nákladním letadlem, protože nic jiného neletí. Jejich let ale ztroskotá a Richard s Alicí uvíznou na opuštěném ostrově uprostřed oceánu. Katastrofa je sice katastrofa, ale i tak se Alice rozhodne, že budou žít odděleně a rozdělí ostrov na dvě poloviny. Jedna je Richardova a druhá její. Netrvá to dlouho a uvědomí si, že aby na ostrově přežili, musí spolupracovat a také si vyříkat spoustu věcí.

Režisér Rudolf Havlík film Ostrov přibližuje slovy: „Mám rád Richarda a Alici a to, jakým způsobem je Jana s Jirkou zahráli. Jany humor a Jirkova nabručenost spolu tak nádherně fungují, že se mi pokaždé rozbuší srdce, jen když je vidím ve scéně společně. Ostrov je dobrodružná komedie v pravém slova smyslu a všichni, kteří rádi cestují, nebo mají jednoduše rádi dobrodružství a romantiku, si přijdou na své.“

Premiéra: 2. 2. 2023
Přístupnost: nevhodné pro děti do 12 let
Žánr: komedie / dobrodružný / romantický
Verze: česká
Stopáž: 100 minut

Logline Production, ČR, 2023
Režie: Rudolf Havlík
Producent: Petr Erben
Scénář: Rudolf Havlík, Filip Oberfalcer
Kamera: Václav Tlapák
Hudba: Ondřej Konvička
Hrají: Jana Plodková, Jiří Langmajer

Na co se u nás můžete dále těšit?

Kecy & politika NAŽIVO

02|10

Crazy fest 2024

19|09 - 20|09