9. ročník Czech Music Crossroads - DK Poklad Ostrava

9. ročník Czech Music Crossroads

29. červen | 10:00 - 1. červenec 2023 | 20:00

Hudba, Přednáška, Festival | Poklad Ostrava-Poruba

Již téměř 10 let během showcasového festivalu Czech Music Crossroads spojujeme české i světové hudebníky a odborníky hudebního průmyslu. Objevte s námi ve dnech 29. 6–1. 7. 2023 neprobádaná zákoutí hudebního průmyslu a rozšiřte své hudební obzory.

Koncertní i konferenční program Czech Music Crossroads proběhne již druhým rokem v Domě kultury Poklad v Ostravě-Porubě. Večerní koncerty se nově uskuteční na venkovní scéně na nedalekém Alšově náměstí.

Vstup na všechny koncerty je zcela zdarma. Registrace na konferenční program probíhá ZDE a je zpoplatněna částkou 500 Kč. Novináři a další odborníci mohou zažádat o akreditaci.

Koncerty
Během 9. ročníku Czech Music Crossroads vystoupí celkem šestnáct interpretů reprezentujících špičku současné world music, jazzu a alternativy. Kromě tradičních zástupců české, slovenské a polské hudební scény se letos můžete těšit také na hudební projekty ze Španělka a ze Slovinska. Letos poprvé můžete celý koncertní program v DK Poklad i na open-air scéně na Alšově náměstí navštívit zcela ZDARMA!

Program koncertů ZDE
Seznamte se s interprety ZDE

Delegáti
Svou účast na Czech Music Crossroads 2023 zatím potvrdily více než čtyři desítky odborníků z hudebního businessu z celého světa. Jsou mezi nimi promotéři, dramaturgové světových hudebních festivalů ale i šéfové nahrávacích studií a hudebních vydavatelství. Těšte se na širokou plejádu géniů hudební branže, kteří se s vámi podělí o své bohaté zkušenosti.

A které delegáty u nás uvidíte? Podívejte se ZDE

Konference
Nedílnou součástí Czech Music Crossroads je konferenční část pro širokou i odbornou veřejnost. Během bohatého konferenčního programu hostující odborníci otevřou mnohá palčivá témata současného hudebního průmyslu. Na konferenční část programu je vstup možný s platnou registrací, nebo novinářskou akreditací. Registrovat či akreditovat se můžete ZDE.

A ZDE se můžete podívat na program konferencí

Pořadatel akce je:
Colour Production, spol. s r.o.
info.crossroads@colours.cz

Na co se u nás můžete dále těšit?