POKLAD OŽIVÍ PORUBU JIŽ LETOS

Přestože budova Pokladu je ve fázi přerušených stavebních prací, bude o něm letos slyšet v souvislosti s kulturními akcemi. Jak je to možné? Poklad se v lednu spojil se zábřežským domem kultury a zrodila se nová společnost s názvem AKORD & POKLAD. Jednatelka Darina Daňková dodává: „Chceme Porubanům ukázat, že zajímavé kulturní akce je možné realizovat i bez stálého zázemí. Začínáme v březnu prvním Seniorským bálem, který pořádáme v prostorách SŠ Z. Matějčka s Milanem Drobným jako hlavním hostem.

Důležitým momentem nejen pro Porubu bude skutečnost, že Poklad jednoduchým způsobem opraví tak vzácnou scénu, jakou je porubské letní kino. V teplých měsících se zde budou promítat filmy, odehrát divadlo či koncert. „Nechceme jen čekat, až bude dokončena rekonstrukce budovy. Těšíme se na akce v Porubě, které budeme letos připravovat sami i ve spolupráci s vedením obvodu. Rádi a s nadšením obohatíme kulturní dění v Porubě,“ dodává Daňková.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!
„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.