Pište své příběhy

Milí Ostravané,
vzpomenete si někdy na to, jak jste chodili do porubského kulturáku? Co jste tam zažili? Koho zajímavého jste tam potkali? S kým jste se třeba drželi za ruce v porubském letním kině? Jak jste se tam naučili svůj první valčík? Zkrátka – vzpomínáte někdy na úžasný a pestrobarevný život porubského domu kultury?
Pokud ano, podělte se s námi o Vaše příběhy. Napište nám krátkou či delší vzpomínku, pošlete třeba fotografii. Vaše zážitky uveřejníme na našich webových stránkách. Nejzajímavější autory odměníme vybranou kulturní dobrotou, jimiž se Poklad po rekonstrukci bude jen hemžit.
Těšíme se.
Darina Daňková

Své příběhy posílejte na: jednatelka@dkpoklad.cz


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!
„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.