Rekonstrukce

Aktuální fotografie z rekonstrukce naleznete na našem instagramu

V roce 2013 začala rozsáhlá rekonstrukce budovy domu kultury. Rekonstruovat DK POKLAD bylo skutečně velmi potřebné, protože mnoho let nebylo do budovy řádně investováno a Poklad dávno ztratil svůj lesk významného kulturního centra.
Rekonstrukce však bohužel byla v roce 2014 přerušena. V létě 2015 se do stavebních prací pustil další zhotovitel, bohužel i tentokrát byly z důvodu řady neshod rekonstrukce zastavena. Po úpravě a aktualizaci projektové dokumentace bude rekonstrukce pokračovat v roce 2018. Pokud vše půjde podle plánu, bude budova Pokladu sloužit veřejnosti od roku 2020.

Jakými společenskými prostory bude Poklad disponovat?

Společenský sál, divadelní sál, cvičební sál, hudební klub, zázemí pro klubovou činnost divadelní společnosti Jitřenka i kontaktní místo pro městskou policii. Samozřejmou součástí jsou učebny a salonky. Chystáme také zajímavé překvapení – a tím je budoucí využití posluchárny a malého sálu, zatím však více neprozradíme. Gastronomický servis zajistí v Pokladu restaurace a bary.

Jaké kulturní akce Poklad nabídne?

Divadla profesionální i amatérská, koncerty velké i malé, setkávání se zajímavými osobnostmi, speciální akce pro seniory a děti, taneční, plesy, vzdělávací a pohybové kurzy a … další překvapení.
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!
„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.