8.12.2014: V Akordu už nepotřebujete papírovou vstupenku. Elektronická vstupenka do mobilu je pohodlnější!

Akord jde s dobou a pro milovníky moderních technologií zavádí praktickou novinku – tzv. COOL TICKET.
Cool Ticket je nový způsob distribuce vstupenek, který využívá funkcionality chytrých telefonů. Jedná se o interaktivní elektronickou vstupenku, která je doručena do telefonu okamžitě po zaplacení. Není třeba nic tisknout, nikam chodit, u vchodu hledat papírové vstupenky po kapsách.

Výhody využívání elektronické vstupenky:
* Je doručena do telefonu okamžitě po zaplacení.
* Je pojištěna proti ztrátě či krádeži – s možností opakovaného zaslání.
* Lze ji bezpečně přeposlat on-line kamarádovi nebo přeprodat smskou.
* Vstupenka je „živá“, obsahuje všechny prvky klasické vstupenky a navíc i spoustu bonusů – chytrých funkcí souvisejících s akcí – přímé odkazy na web, facebook, mapu s místem konání apod.
* Součástí Cool Ticketu jsou soutěže a s nimi možnost vyhrát volné vstupenky na další kulturní akce.
* Kontrola Cool Ticketu u vstupu na akci funguje na stejném principu jako kontrola běžné papírové vstupenky. Pořadatel vstupenku zkontroluje a poté kliknutím na znehodnotit vstupenku útržek „odtrhne“.
* Ke kontrole vstupenky není potřeba internetové připojení.
* Manipulační poplatek činí pouhých 9 Kč.

„Víme, že doba je rychlá a spousta návštěvníků musí se svým časem nakládat velmi úsporně a racionálně. Proto jako jedni z prvních v Ostravě zavádíme tuto novinku, kterou nákup vstupenek našim návštěvníkům ještě zjednodušíme. Nyní už se nikdo nemusí obávat, že papírovou vstupenku ztratí či zapomene doma.“ uvádí jednatelka Domu kultury AKORD Darina Daňková.

Bližší info o možnostech nákupu vstupenek www.dk-akord.cz v sekci Program/Kurzy – Vstupenky.

Kontakt: POKLADNA DK Akord
T: +420 596 762 511
E: info@dk-akord.cz


Naposledy upraveno 8. 12. 2014

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!
„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.